Czas na Australian Open 2019, a wraz z nim 20 PLN bonusu od legalnego bukmachera Fortuna, który można odebrać tylko pierwszego dnia turnieju!

20 PLN od Fortuny na Australian Open 2019!
20 PLN od Fortuny na Australian Open 2019!

Promocje bukmacherskie na tenis

Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które są zarejestrowane na stronie legalnego bukmachera online Fortuna. W przypadku braku konta, możesz je założyć. Gra w punktach naziemnych nie jest zaliczana.

Bonus wynosi 20 PLN i może być odebrany tylko przez osoby, które spełnią warunki oferty. Najważniejsze z nich to:

  • Stawka każdego kuponu minimum 20 PLN
  • Tylko Zakłady LIVE!
  • Typy na mecze tenisowe rozgrywane w ramach Australian Open
  • Co najmniej trzy kupony zagrane do końca 14 stycznia!

Jeżeli spełnisz wszystkie z punktów, które podane zostały powyżej, 20 PLN na obstawianie zasili twoje konto w sposób automatyczny. Nie można otrzymać więcej niż jednej premii.

Dodatkowe pieniądze dla graczy przyznawane zostaną w dniu 15 stycznia. Doładowanie nastąpi do końca doby, czyli do godziny 23.59.

Typy tenisowe

Jeżeli masz już swoje typy na tenis, czas najwyższy z nich skorzystać. Pamiętaj, że Fortuna przyznaje premie nie tylko tym, którym udało się poprawnie wytypować mecze z AO.

Osoby chcące zarejestrować się w Fortunie, mogą wykorzystać limitowany kod promocyjny „BETONLINE„. Wystarczy wpisać go w formularzu podczas otwierania konta gracza!

Na łamach naszego portalu często informuje o istotnych bonusach i promocjach. Bądź z nami na bieżąco, by nie przegapić żadnej godnej uwagi oferty!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł25% więcej w kuponach AKO w LvBET!
Następny artykułJakiego bukmachera lubią typerzy w Polsce?
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.