Bukmacher STS przygotował dla graczy nawet 200 PLN na siatkarskie mistrzostwa Europy. Oto oferta specjalna dostępna dla wszystkich fanów obstawiania!

200 PLN od STS na siatkarskie mistrzostwa Europy!
200 PLN od STS na siatkarskie mistrzostwa Europy!

Mistrzostwa Europy. Siatkówka ze zwrotem!

Nie trzeba zapisywać się do tej promocji – jest ona dostępna dla każdego, kto dokona rejestracji na oficjalnej stronie bukmachera STS. Co bardzo ważne, założenie profilu musi nastąpić w dniach od 19 do 21 września.

STS bonus przygotowany został dla wszystkich nowo zarejestrowanych i dotyczy tylko pierwszego kuponu postawionego tuż po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Zwrot to 100% stawki, ale nie więcej niż 200 złotych. Gracz może postawić kupon kwalifikacyjny za mniejsze środki, ale wówczas otrzyma też ewentualnie niższy zwrot.

Bukmacher legalny STS nowym graczom oferuje kod promocyjny „BETONLINE” – do zdobycia na początek jest 29 PLN bez depozytu oraz nawet 1200 PLN po pierwszej wpłacie!

Siatkarski bonus STS online

Opisywana oferta specjalna dostępna jest od dnia 19 września, ale kupony rozliczone mogą być nawet do końca 23. dnia tego samego miesiąca.

Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 24 godzin od rozliczenia danego kuponu kwalifikacyjnego. Szczegóły w tej oraz innych kwestiach można znaleźć na stronie bukmachera STS.

Przypominamy, że STS to nie tylko najpopularniejszy bukmacher w Polsce, ale także jedyna w naszym kraju strona tego typu, która pozwala na granie w karty online na pieniądze! Jedno konto typerskie wystarcza do grania na sportu oraz sprawdzenia się w STS Poker Online!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewniak MMA od Fortuny – 20 PLN jako bonus bukmacherski!
Następny artykułNajlepszy bonus od Ewinner – potrzebny kod promocyjny czy nie?
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.