A jakby tak zarabiać na bramkach Polaków na MŚ 2019? U bukmachera Totalbet jest to jak najbardziej możliwe! Bukmacher nie nałożył też żadnych limitów – 5 złotych za jednego gola!

5 PLN za każdego gola Polski U20!
5 PLN za każdego gola Polski U20!

Totalbet bonus za gole

Oferta jest dostępna na mecz inauguracyjny Polski na młodzieżowych MŚ do lat 20. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, twoim zadaniem jest zagranie kuponu na mecz Biało-Czerwonych z Kolumbią za co najmniej 20 PLN.

Twój typ musi być z oferty prematch i nie może być postawiony za mniej niż 20 PLN. Ty decydujesz czy chcesz grać SOLO, czy może wybierzesz coś, by stworzyć długi kupon AKO!

bonus fortuna kod promocyjny
bonus fortuna kod promocyjny

Obstawianie meczów Polski U20

Dodatkowe środki przyznawane są w formie bonusu. Każdy gol to dokładnie 5 złotych i to bez żadnych limitów, czyli 10 goli = 50 złotych na obstawianie!

Promocja obowiązuje do rozpoczęcia meczu Polska – Kolumbia, czyli prawdopodobnie do 23.05.2019 do godziny 20.30.

A jeżeli jeszcze nie masz konta internetowego u bukmachera, pamiętaj, że nic nie stoi na przeszkodzie, by to zmienić. Co ciekawe, można znaleźć w Totalbet bonus bez depozytu, a do tego wiele innych ofert specjalnych!

Obstawianie meczów można rozpocząć od razu po dokonaniu rejestracji, tak więc możesz założyć konto w Totalbet nawet na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego w pojedynku Polski U20 z Kolumbią.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic kod bonusowy. Aktualna oferta powitalna
Następny artykułBonusowe wygrane w Forbet. 12% dla każdego gracza!
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.