Zdarza ci się grać kupony składające się z co najmniej czterech zdarzeń? W LvBET możesz odebrać dzięki temu wygrane większe aż o 25 procent!

25% więcej w kuponach AKO w LvBET!
25% więcej w kuponach AKO w LvBET!

Bonus ekstra LvBET

Nie musisz spełniać żadnych wyjątkowych wymagań, by skorzystać z promocji od LvBET. Dostępna jest ona regularnie od 2017 roku i wszyscy zarejestrowani u bukmachera mogą z niej skorzystać.

Aby zgarnąć wygrane większe nawet o 25 procent, wystarczy postawisz kupon za co najmniej 10 PLN o stawce ogólnej wynoszącej 3.00 lub więcej.

W jednym tygodniu gracz może liczyć maksymalnie na jedną premię. Sam może zdecydować, który kupon chce zgłosić do konkursu, ponieważ to on wysyła jego numer na adres e-mail organizatora.

Legalne promocje bukmacherskie

Pieniądze dodatkowe można otrzymać za kupon rozliczony jako wygrany do niedzieli do godziny 23.59. Wygrane ekstra przyznawane są w formie przelewu na konto bukmacherskie w najbliższy wtorek od naszego zgłoszenia.

Ile można zyskać? Oto prosta, a zarazem szczegółowa, rozpiska:

  • 4 typy na kuponie – 7,5%
  • 5 typów na kuponie – 10%
  • 6 typów na kuponie – 15%
  • 7 typów na kuponie – 20%
  • 8 typów na kuponie (lub więcej) – 25%!

Pamiętaj, że konto w LvBET jest wymagane, by skorzystać z tej oferty. Nie bierze się w niej pod uwagę zakładów postawionych w punktach naziemnych!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus Forbet. Jak wygrywać więcej o poranku?
Następny artykuł20 PLN od Fortuny na Australian Open 2019!
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.