Firma Betclic, świadcząca usługi bukmacherskie to jeden z nowych podmiotów w Polsce. Marka istnieje od 2005 z siedzibą we Francji, gdzie posiada około 35 procentowy udział w rynku, co czyni go liderem w tym kraju. Jednak Betclic nie jest całkowicie nieznany polskim graczom. Bukmacher przyjmował już zakłady w naszym kraju, jeszcze przed zmianą ustawy hazardowej, a po jej wejściu w życie w lipcu 2017, wycofał się, by powrócić w 2018 roku, kiedy to po uzyskaniu stosownego zezwolenia Ministra Finansów, może już legalnie prowadzić u nas swą działalność. Co zatem oferuje typerom ten bukmacher? Przyjrzyjmy się bliżej ogólnemu profilowi firmy, ofercie zakładów oraz rodzajom promocji.

Betclic - bonusy, opinie, oferta zakładów
Betclic – bonusy, opinie, oferta zakładów

Betclic legalny bukmacher internetowy

Portal www.Betclic.pl jak wielu innych bukmacherów również Betclic aktywnie wspiera polski sport. Jest oficjalnym sponsorem naszej reprezentacji siatkarskiej oraz klubu piłkarskiego Lechia Gdańsk. głównym sponsorem aktualnego jeszcze Mistrza Polski-Piasta Gliwice.

Strona internetowa bardzo przejrzysta, łatwa w obsłudze z czytelnymi zakładkami i dostępną opcją zakładów na żywo. Jedynym minusem, jaki nasuwa się przy korzystaniu ze strony, to stosunkowo słabo wyeksponowany dział kontakt/obsługa klienta.

Betclic umożliwia zasilenie konta kartą debetową czy kredytową oraz przy użyciu szybkich płatności jak Przelewy24, czy Blik. Konto możemy doładować, również wykonując tradycyjny przelew, a minimalna kwota wpłaty to 1 złoty. Wypłaty wygranych dokonywane są natychmiastowo, jeżeli wybierzemy Przelewy 24. Przy tradycyjnym przelewie, bukmacher deklaruje, że środki trafia na nasze konto w ciągu 7 dni roboczych.

Na stronie dostępna również aplikacja Betclic.tv, gdzie możemy śledzić interesujące nas rozgrywki.

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje bukmacherskie Betclic

Pakiet powitalny, czyli bonus dla nowych klientów obejmuje pierwszy zakład bez ryzyka do 550 złotych (tylko jeśli wpiszemy Betclic kod promocyjny „KOD550„). Oznacza to, że w razie nietrafienia typu, bukmacher zwraca postawione pieniądze. Niestety w odróżnieniu od konkurencji Betclic nie posiada w ofercie ani popularnego freebetu za rejestrację, ani bonusu od pierwszego depozytu.

Dodatkowo zakład bez ryzyka, o którym wspomniano, jest obarczony stosunkowo trudnymi do zrealizowania warunkami obrotu. Aby przelać środki z konta bonusowego na depozytowe, należy sześciokrotnie obrócić kwota bonusu przy założeniu, że kupony nie mogą mieć kursu niższego niż 2,0.

Boost to promocja, w której możemy liczyć na znacznie wyższe kursy na wybrane zdarzenia niż ogólnie dostępne na rynku.

Multi Plus Betclic to promocja dla graczy już posiadających konto w Betclic polegająca na procentowym zwiększeniu potencjalnej wygranej przy postawieniu kuponu akumulowanego. Im więcej zdarzeń tym wyższa wygrana. Przy zakładzie złożonym z 13 typów, bukmacher doda aż 50 procent do wygranej.

Totalizator Betclic, czyli zakłady specjalne z gwarantowaną pulą do podziału w wysokości 10 000 złotych.

Betclic jaki kod promocyjny?
Betclic jaki kod promocyjny?

Betclic aktualna oferta zakładów

W ofercie bukmachera znajdziemy zakłady na wszystkie główne dyscypliny sportowe, począwszy od piłki nożnej poprzez hokej czy tenis, na piłce ręcznej skończywszy. Oprócz tego w ofercie również możliwość zagrania mniej popularnych dyscyplin jak żeglarstwo, squash czy bilard. Podobnie jak u innych bukmacherów także na stronie Betclica znajdziemy ofertę zakładów na żywo wybranych spotkań. Dla osób typujących głównie przy użyciu urządzeń mobilnych Betclic przygotował dedykowaną aplikację Android i IOS. Działa bardzo dobrze zarówno na telefonie, jak i tabletach. 

Betclic podsumowanie recenzji

Betclic Polska
Betclic Polska

Podsumowując, należy stwierdzić, że w niektórych obszarach działalności firma jest w czołówce polskich bukmacherów. Mowa tu głównie o kursach na spotkania, które często są najwyższe na rynku, aplikacji mobilnej czy zakładach na żywo. Nie bez znaczenia pozostaje bezpieczeństwo naszych finansów i danych osobowych, które Betclic Polska gwarantuje w 100 procentach. Na pewno przydałby się lepszy pakiet powitalny dla nowych klientów i rozszerzona oferta bonusowa dla graczy już zarejestrowanych. Pod tym względem, ten bukmacher pozostaje niestety za konkurencją nieco w tyle.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakupy online kontra zakupy offline. Jaki sposób jest lepszy?
Następny artykuł5 najlepszych gier online typu single-player
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.