Bukmacher Betclic ma dla graczy bonus 50 PLN. Oferta jest dostępna tylko przez ten weekend. Kasę można wykorzystać na obstawianie piłki nożnej!

Betclic daje 50 PLN na weekend!
Betclic daje 50 PLN na weekend!

Betclic bonus dla graczy

W ramach oferty można zgarnąć kasę w wysokości 50 PLN. Środki są bonusem, który można wykorzystać na stawianie kuponów z piłki nożnej. Oczywiście, ważne jest tylko obstawianie w Betclic – w aplikacji bądź na stronie internetowej.

Warunki nie są szczególnie skomplikowane: trzeba wpłacić minimum 100 złotych na konto gracza Betclic, by otrzymać 50 PLN premii. To wszystko – nie ma tutaj żadnych innych progów kwalifikacyjnych.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Do oferty potrzebne jest darmowe konto, które można założyć na stronie oficjalnej BetClic. Przypominamy, że na ten moment nowo zarejestrowani mogą zgarnąć cashback do 500 PLN.

Obstawianie z bonusem w Betclic Polska

Jak działa promocja powitalna w BetClic.pl? Typer gra swój pierwszy kupon u bukmachera za maksymalnie 500 złotych, a w przypadku porażki dostaje pełny zwrot!

Uwaga! Przy rejestracji może być wykorzystany na stronie Betclic kod promocyjny. Brzmi on „KOD500„, a to dlatego, że właśnie 500 złotych można maksymalnie otrzymać w ramach startowego cashbacku!

Można w każdej chwili przejrzeć jakie mecze w Betclic są dostępne w ofercie i co dokładnie da się obstawiać. Warto mieć na uwadze, że opisywany bonus dotyczy tylko piłki nożnej!

Bonus musi zostać obrócony 4 razy przy minimalnym kursie 2,00, zanim bonus i wygrane zdobyte przy jego udziale zostaną wypłacone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic – jaki kod na start? Bonus z hasłem „KOD510”!
Następny artykułNajwiększy bonus powitalny w Polsce. Betfan daje 3000 zł!
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.