Bukmacher BetClic ma dla nowych graczy nawet 500 PLN bonusu na dobry początek. Już teraz dowiedz się więcej i przekonaj się, jak działa kod promocyjny „KOD500”!

Betclic - jaki kod na start? Bonus z hasłem "KOD500"!
Betclic – jaki kod na start? Bonus z hasłem „KOD500”!

Kod bonusowy Betclic Polska

Oferta specjalna dostępna jest tylko dla osób, które jeszcze nie rejestrowały się na stronie marki BetClic Polska. Przypominamy, że bukmacher ten jest dostępny legalnie dopiero od niedawna, dlatego też stare konta nie są brane pod uwagę.

Cashback w BetClic to specjalny prezent na start, który można otrzymać po dokonaniu jednej wpłaty na konto. Nie jest to jednak premia za depozyt, a zwrot od przegranej w pierwszym zagranym kuponie!

betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny na darmowy bonus

KOD500 – premia specjalna w BetClic Polska

Zakłady BetClic zwracają do 510 złotych. Dodatkowe środki dodawane są do kont automatycznie. Oczywiście, w razie wygranej cały zysk zostaje u ciebie i możesz zrobić z nim co tylko chcesz!

Przy rejestracji konta w BetClic możesz wykorzystać przygotowany kod promocyjny. Jak dokładnie on brzmi? Wpisujesz KOD510 w ostatniej rubryce formularza rejestracyjnego, a reszta pozostaje już w kwestii samego bukmachera!

Specjalny prezent od BetClic do odebrania jest tylko przy zakładaniu konta, ale obecni klienci także mogą liczyć na premie od tego bukmachera. Kiedy już tylko pojawi się oferta godna uwagi, na pewno was o niej poinformujemy!

Bonus powitalny BetClic:

  1. Rejestrujemy konto na Betclic.pl
  2. Kod promocyjny: KOD5100
  3. Gramy swój pierwszy kupon
  4. Przegrywamy – dostajemy zwrot do 500 PLN, wygrywamy – cała kasa jest nasza!

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalne mecze za darmo w BetClic Polska!
Następny artykułBetclic daje 50 PLN na weekend!
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.