W każdy weekend czerwca możesz otrzymać w Forbet powiększone wygrane. Zobacz już teraz, co trzeba zrobić, by otrzymać 12% przygotowane dla każdego gracza!

Bonusowe wygrane w Forbet. 12% dla każdego gracza!
Bonusowe wygrane w Forbet. 12% dla każdego gracza!

Forbet bonus dla graczy

Promocja dostępna jest dla wszystkich osób, które są zarejestrowane na stronie Forbet. Można skorzystać z niej także w wersji Forbet Mobile oraz w punktach naziemnych bukmachera (dowiedz się już teraz, czym są terminale Forbet).

Bonusowe wygrane można otrzymać w każdy czerwcowy weekend. Promocja startuje zawsze w piątek o godzinie 18.00 i kończy się w niedzielę wraz z końcem dnia.

forbet kod promocyjny. "BETONLINE - bonus na start!
forbet kod promocyjny. „BETONLINE – bonus na start!

Powiększone wygrane w Forbet

Premia wynosi dokładnie 12% – dodawana jest automatycznie do wszystkich kuponów, które spełniają warunki promocji.

Jeżeli chcesz otrzymać powiększone wygrane, twoim zadaniem jest postawienie kuponu składającego się z co najmniej trzech wydarzeń. Wszystkie typy muszą być z oferty pre-match – Forbet Zakłady Na Żywo się nie liczą!

Kurs minimalny kwalifikujący się do promocji to 1.30. Gracz może zagrać za dowolną kwotę – w tej kwestii Forbet nie nałożył na uczestników żadnych wymogów.

Przypominamy, że rejestracja w Forbet jest możliwa w każdej chwili. Na start można otrzymać u bukmachera nawet 1200 PLN, a z kodem promocyjnym „BETONLINE” – dodatkowe 50 PLN.

Bonus 12% można w ciągu jednego weekendu odebrać więcej niż raz! Tylko od ciebie zależy, jak mocno wykorzystasz tę promocję.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł5 PLN za każdego gola Polski U20!
Następny artykułSTS streamy meczów za darmo. Legalne transmisje online!
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.