Każdy z nas lubi ułatwienia, a konto tymczasowe Fortuna z pewnością do takich należy. Co to właściwie jest i jak z tego korzystać? Sprawdźcie to już teraz!

Bukmacher Fortuna. Jak założyć konto tymczasowe?
Bukmacher Fortuna. Jak założyć konto tymczasowe?

Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna to bez wątpienia marka, o której nie trzeba wiele pisać. Każdy z was zna ją doskonale i pewnie zdaje sobie sprawę z tego, że jest ona najpopularniejszą stroną do obstawiania meczów!

Jeżeli swego czasu interesował was bonus powitalny w Fortunie, jednak ostatecznie zrezygnowaliście z założenia konta ze względu na to, że trzeba było przedstawić skan dokumentu tożsamości – teraz możecie ponownie zawiesić oko na tym bukmacherze!

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny 2019
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czym w zasadzie jest konto tymczasowe? To profil gracza, który pozwala na obstawianie bez weryfikacji danych. Wszystko sprowadza się do tego, że nie musimy od razu przedstawiać dokumentów tożsamości, a mamy na to dokładnie 28 dni!

Jakby na to nie patrzeć, rejestracja ekspresowa to bardzo ciekawa sprawa! Problem w tym, że wiążą się z nią pewne ograniczenia. Po pierwsze, taki profil nie jest ważny cały czas (o czym już wspominaliśmy). Po drugie, nie możemy z niego wypłacać pieniędzy!

Zła wiadomość dla osób grających na „poważniejsze” stawki jest taka, iż konto tymczasowe w Fortunie to tylko depozyty łączne w wysokości 5000 złotych!

Zobacz, jak działa rejestracja w kilka chwil. Formularz rejestracyjny znajdziesz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGdzie znajdę wyniki na żywo?
Następny artykułForbet rejestracja. Jaki podać kod promocyjny?
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.