Wszyscy typerzy co obstawiają zakłady u buka chcą tylko jednego – wygranej, jednak duża część osób nie wie jak może to zrobić. W jaki sposób wygrywać częściej u bukmachera? O tym dowiesz się więcej w tym artykule!

Co robić aby częściej wygrywać?

Na początku wybierz firmę z najlepszymi bonusami

Na rynku bukmacherskim jest wiele firm zajmującymi się zakładami i ciągle ten rynek rośnie. Bukmacherzy w swojej ofercie mają takie bonusy jak darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka lub zakłady wykorzystania twojego depozytu. Jednym z lepszych pomysłów jest założenie sobie trzech kont u rożnych legalnych bukmacherów, aby potroić swoją premię i wygrać więcej.

Przeanalizuj swój typ

Każdy typer który ma już spore doświadczenie w robieniu zakładów wie, że bez wcześniejszej analizy nie powinno się grać. Z reguły, robiąc analizę, będziemy starali się znaleźć podobieństwa do innych, wcześniej rozgrywanych gier, które już oglądaliśmy, co z pewnością pomorze Ci w doborze kuponu tak abyś wygrał.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Stronki bukmacherskie

Niekiedy na forach gier można wpaść na osoby blisko związane ze sportem. Więc wyszukiwanie informacji na forach w wygraniu na zakładach. Pogawędki na stronach internetowych mogą ukazać stosunkowo nieistotne informacje, które mogą być dla nas bezcenne, stąd wyszukiwanie takich wiadomości na forach bukmacherskich powinno być dla nas bardzo ważne i stanowić co najmniej 20% naszych wysiłków, aby szukać strategii do wygrywania.

Nie popadnij w nałóg

Tak naprawdę każdy z nas jest od czegoś uzależniony, jedni od papierosów, drudzy od kawy, a inni od słodyczy, ale uzależnienie od gier losowych jest niestety bardzo niebezpieczne i dotyka zwykle osoby, które szukają silnych emocji i odczuwają chęć rozładowania stresu. Zwykle towarzyszy temu niedojrzałość emocjonalna. Dlatego przy grach losowych trzeba bardzo na to uważać i starać się to traktować jako hobby niż jako coś co musimy robić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie odgrywaj się

Niestety osoby które chcą się odegrać na przegranym zakładzie nie zdają sobie sprawy, że to pierwszy krok do zadłużenia. Myśl, że „za drugim razem się uda” jest zgubna. Tak naprawdę jest to ostatni moment do tego aby jeszcze uciec od uzależnienia od zakładów bukmacherskich. Dlatego też jeśli czujesz się zdenerwowany tym, że nie udało ci się wygrać, lepiej zamiast obstawiać ponownie, usiądź, odpocznij i staraj się zrelaksować. Później przemyśl to sobie w spokoju i zastanów się co poszło nie tak z danym typem, a dopiero później się odkuwaj. Tym sposobem masz bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie popadniesz w nałóg.

Poprzedni artykułSporty wirtualne STS – czy warto jest je obstawiać w czasie pandemii?
Następny artykułInformacji które mogą Ci się przydać do typowania e-sportu