Znalazłeś bukmachera, który oferuje na start bonus bez depozytu? Przekonaj się, co to takiego jest i czy rzeczywiście pozwala na obstawianie meczów za darmo!

Czy bonus bez depozytu jest za darmowy?
Czy bonus bez depozytu jest za darmowy?

Darmowe bonusy bukmacherskie

Bonusy bez depozytu to nic innego jak specjalne premie, które otrzymuje się od firmy bukmacherskiej bez konieczności dokonania wpłaty. Zazwyczaj dostaje się je w ramach prezentu za założenie konta, chociaż zdarzają się także promocje okazjonalne tego typu dla wszystkich graczy.

Niestety, życie, a także nasi rodzice, uczyli nas, że nie ma nic za darmo i trudno z tym stwierdzeniem polemizować. A jak to wygląda w przypadku bonusów od bukmacherów?

Bonus za darmo 2019

Owszem, da się otrzymać premię bez konieczności wpłaty, ale należy liczyć się z tym, iż taki dodatek pieniężny trzeba obrócić konkretną liczbę razy. Dopiero więc, gdy zagramy – na przykład – trzykrotnie za zgarnięte 20 PLN, będziemy mogli tę kwotę traktować jak swoją własną i dysponować w dowolny sposób.

Trudno mówić, by bonus bez depozytu był darmowy, ale nie można także wyjść z założenia, że z takich prezentów nie warto korzystać. Oczywiście, trzeba liczyć się z tym, że bonus Forbet może być na przykład korzystniejszy od premii Milenium albo na odwrót (wszystko zależy od naszych oczekiwań i możliwości!).

Obecnie bardzo wiele osób odbiera Totalbet bonus bez wpłaty. W internecie jest sporo pozytywnych opinii na jego temat, tym bardziej, że nie wyklucza on także otrzymania 500 PLN za pierwszą wpłatę.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jaki bukmacher jest dobry według typerów, możesz to sprawdzić na naszej stronie. W końcu informacje od graczy bazują głównie na praktyce, a nie jedynie suchych danych zaczerpniętych z informacji prasowych.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Czy bonus bez depozytu jest za darmowy?
5 (100%) 2 votes