Chciałbyś postawić kupon u bukmachera stacjonarnego? Sprawdź, czy potrzebujesz do tego konta i czy należy przechodzić przez jakikolwiek proces rejestracji!

Czy bukmacher stacjonarny wymaga konta?
Czy bukmacher stacjonarny wymaga konta?

Konto u bukmachera stacjonarnego?

Obstawianie u bukmachera stacjonarnego nie jest już tak popularne, jak jeszcze ładnych parę lat temu. Nie brakuje jednak nadal takich osób, które chętnie udają się do punktów albo chciałyby spróbować tradycyjnego typowania.

Bukmacherzy naziemni otwarci są od poniedziałku do niedzieli, tak więc można grać u nich przez cały tydzień, nawet w dni ustawowo wolne od pracy (chociaż zdarzają się pewne wyjątki, jak Boże Narodzenie). Pytanie tylko, czy poza dobrymi chęciami i pieniędzmi do obstawiania stacjonarnego potrzebujemy czegoś jeszcze?

Niektóre osoby, szczególnie te wychowane już na świecie ze stałym dostępem do internetu, uważają, że do gry u bukmachera tradycyjnego potrzeba konta. Nic bardziej mylnego – jeżeli chcemy postawić kupon w punkcie, absolutnie nie musimy się nigdzie rejestrować, wpisywać swoich danych i tak dalej.

Jedyny wyjątek może stanowić weryfikacja wieku. Może zdarzyć się sytuacja, gdzie pracownik bukmachera będzie chciał zobaczyć dokument tożsamości potwierdzający fakt, iż mamy ukończony 18. rok życia. Jeżeli jednak już dawno mamy za sobą najmłodsze lata, raczej tego typu „niespodzianki” nas nie czekają.

Owszem, na swój sposób obstawianie meczów w punktach ma swoje zalety i jest wygodne, ale trzeba przyznać, że obecnie rządzą zakłady online i to one są najchętniej wybierane przez graczy.

Jeżeli chcecie sprawdzić, jak wygląda typowanie przez internet, wystarczy, że poświęcicie kilka wolnych chwil na założenie konta. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet rejestracja. Jaki podać kod promocyjny?
Następny artykułDarmowe konto do obstawiania meczów
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.