Wielu początkujących typerów szuka sposobu na to, by obstawiać mecze bez wydawania własnych pieniędzy. Czy darmowe zakłady to dla nich dobre rozwiązanie i gdzie można czegoś takiego szukać?

Darmowe zakłady bukmacherskie dla początkujących
Darmowe zakłady bukmacherskie dla początkujących

Bonusy bukmacherskie za darmo – nic nie trzeba wydawać, by coś dostać!

Dzięki temu, że na rynku mamy coraz więcej stron bukmacherskich, każdy robi co tylko może, by to do siebie przyciągnąć jak najwięcej osób. Nikogo nie powinno dziwić to, że aktualny kod promocyjny oraz bonusy za darmo są niezwykle popularnymi tematami.

Bonusy bez wydawania własnych pieniędzy umożliwiają sprawdzenie tego, co oferuje dany bukmacher i jak w praktyce zawiera się u niego zakłady. Same wysokie kursy czy dobre rekomendacje z internetu to jeszcze nie wszystko, bo przecież zawsze musi nam być przede wszystkim wygodnie.

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli chcemy bez większego ryzyka sprawdzić, co dokładnie można znaleźć w danym portalu typerskim, właśnie darmowe zakłady bukmacherskie będą dla nas czymś godnym uwagi.

Freebety, cashback i zakłady bez ryzyka

Przy wertowaniu bonusów bukmacherskich dostępnych na rynku napotkać możemy na wiele terminów, które niekoniecznie muszą nam coś mówić. Te najpopularniejsze to:

  • freebet – jest to darmowy zakład. Zazwyczaj oznacza otrzymanie konkretnej kwoty, którą można wykorzystać na postawienie jednego kuponu o określonych parametrach
  • cashback – to zwrot w razie przegranej, na przykład w pierwszym kuponie zagranym po rejestracji
  • zakład bez ryzyka – dzięki niemu możemy zagrać do określonej kwoty i nie martwić się o ewentualną stratę środków. Wygrana daj nam pieniądze jak w normalnych okolicznościach, natomiast przegrana nie powoduje u nas jakichkolwiek strat.

Nie dla wszystkich jest każdy rodzaj bonusu, o jakim mowa powyżej. Niektórzy będą przede wszystkim zadowoleni z tego, co oferuje zakład bez ryzyka, a inni postawią na zwrot w formie cashbacku. Komu co konkretnie można polecić?

Jaki bonus za darmo jest najlepszy? Zakłady bukmacherskie bez tajemnic

Bonusy bukmacherzy online
Bonusy bukmacherzy online

Najlepszy bonus powitalny – ileż to razy można znaleźć takie określenie na stronach internetowych oferujących obstawianie meczów online! Teoria teorią, ale praktyka to nie zawsze przysłowiowa bułka z masłem i trzeba mieć tego świadomość.

Jeżeli nie chcemy wpłacać do bukmachera jakichkolwiek pieniędzy, najlepszym rozwiązaniem będzie dla nas bonus bez depozytu, który zazwyczaj jest przyznawany jako freebet.

W przypadku, gdy zależy nam na tym, by móc otrzymać więcej niż kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych, a przy tym nie boimy się wyzwań, prawdopodobnie postawimy na cashback albo zakład bez ryzyka. Niestety, w obu tych przypadkach trzeba coś wpłacić, by móc, ewentualnie, otrzymać jakąś kasę.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSekret milionów lajków pod zdjęciem
Następny artykułCyberpunk 2077, wszystko co musicie wiedzieć
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.