Ludzie od zarania dziejów lubili się zakładać. Hazard, ryzyko i pieniądze – te trzy czynniki podnosiły poziom adrenaliny już w starożytności. Zakładano się o to, który gladiator zejdzie z areny żywy, albo kto zwycięży w wyścigach rydwanów. Do dziś generalna zasada pozostała niezmieniona – przewidujesz prawidłowy wynik: wygrywasz pieniądze, przewidujesz źle: przegrywasz stawkę zakładu.

obstawianie online
Zakłady bukmacherskie przez Internet

Obstawianie zakładów w internecie

Realny rozkwit bukmacherki, jako pełnoprawnej usługi nastąpił jednak dopiero na początku dwudziestego wieku. Wtedy to w Anglii powstały pierwsze zakłady bukmacherskie. Tak zwane naziemne, czy jak kto woli stacjonarne zakłady przyjmujące zakłady bukmacherskie istnieją oczywiście do teraz. Także w Polsce. Z każdym dniem tracą one jednak i na znaczeniu, i na atrakcyjności. Powód? Ekspansja internetowych, czy też jak nazywają je inni, zakładów bukmacherskich online.

Wraz z ich rozkwitem coraz popularniejsze wśród Polaków stały się takie anglojęzyczne zwroty, jak betting, bet, handicap, underdog, czy valuebet. Nawet, jeśli w tej chwili wydają Ci się one obce, to idziemy – nomen omen – o zakład, że wkrótce je sobie przyswoisz, wkraczając w pasjonujący świat bettingu online.

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny 2019
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie zalety mają zakłady online?

Dlaczego internetowi bukmacherzy są lepsi od tych, którzy przyjmują zakłady w ciasnych lokalikach upchniętych gdzieś między warzywniakiem, a salonikiem prasowym? Odpowiedź jest oczywista: bo są dostępni 24 godziny na dobę przez 365 (co cztery lata przez 366) dni w roku, a do postawienia zakładu wystarczy tylko komputer, czy też telefon komórkowy z dostępem do Internetu.

A więc wygoda, po pierwsze. Po drugie, finanse. Kursy oferowane przez firmy bukmacherskie działające w sieci są znacznie wyższe od tych kursów, które znajdziesz u bukmachera naziemnego. Duża konkurencja między firmami, zajmującymi się zakładami bukmacherskimi online jest oczywiście także korzystna dla klientów. Bukmacherzy Internetowi oferują nowym klientom rozmaite bonusy powitalne, z których naprawdę grzechem byłoby nie skorzystać.

Wśród również niezaprzeczalnych zalet internetowego obstawiania należy też pamiętać o zakładach live, czy, jeśli trzymać się języka polskiego, zakładach na żywo. W budce u bukmachera stacjonarnego nie postawisz zakładu na trwający już mecz piłkarski, w Internecie możesz to zrobić bez żadnej przeszkody. To kilka najważniejszych powodów dla których warto bawić się w bukmacherkę w sieci. Na stronie betinternet.pl znajdziesz też opisy legalnych w Polsce firm bukmacherskich online, które rekomendujemy i za których wiarygodność ręczymy.

Poprzedni artykułSystemy bukmacherskie w zakładach sportowych
Następny artykułPolska strona BetClic