Bukmacher Fortuna organizuje dla graczy konkurs na skoki narciarskie. Nagroda główna to bilety na Puchar Świata Zakopane 2019!

Fortuna konkurs na skoki. Wygraj bilety na PŚ Zakopane 2019!
Fortuna konkurs na skoki. Wygraj bilety na PŚ Zakopane 2019!

Fortuna zakłady na skoki narciarskie

Oferta dostępna tylko dla osób, które grają u bukmachera Fortuna za pośrednictwem strony internetowej. Punkty stacjonarne nie są brane pod uwagę przy przyznawaniu punktów konkursowych.

Organizator promocji przyznaje graczom „oczka” do rankingu głównego. Bierze się pod uwagę nie tylko zwycięskie zakłady, ale także te, które nie zakończyły się po myśli gracza.Z

  • Dla wygranych kuponów: suma stawek zawartych w okresie Promocji zakładów x suma kursów zawartych w okresie Promocji zakładów x suma wydarzeń zawartych w okresie Promocji zakładów.
  • Dla przegranych kuponów: suma stawek zawartych w okresie Promocji zakładów x suma wydarzeń zawartych w okresie Promocji zakładów.

Fortuna przygotowała dokładnie 30 nagród dla najlepszych uczestników zabawy. Numer jeden otrzyma podwójne zaproszenie na turniej skoków narciarskich w ramach Pucharu Świata w Zakopanem 2019.

Legalny bukmacher dla osób z miejsc 2-30 przygotował, między innymi, karty upominkowe do wykorzystania w Media Markt oraz bonusy na obstawianie wydarzeń sportowych.

Jakie kupony kwalifikują się do tej promocji? Tylko i wyłącznie takie, które zagrane zostały za co najmniej 10 PLN brutto i zawierać będą jedynie typy na Turniej Czterech Skoczni w skokach narciarskich.

Wygraj bilety na Zakopane 2019!

Zwycięzcy o przyznaniu nagród poinformowani zostaną drogą elektroniczną. Na jedno konto może przypaść tylko jeden upominek.

Jeżeli nie masz konta w Fortuna Online, możesz założyć je z opcjonalnym kodem promocyjnym „BETONLINE„. Proces rejestracji rozpoczniesz, a jednocześnie ukończysz, na stronie internetowej www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie wirtualnych meczów z bonusem 40 PLN!
Następny artykułBonus Forbet. Jak wygrywać więcej o poranku?
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.