E-sport bez wątpienia zyskuje ciągle na sile i staje się coraz to bardziej popularną dyscypliną sportową. Nie można temu zaprzeczyć. U bukmacherów także możemy znaleźć pełno zakładów związanych z wirtualnymi sportami. W tym artykule trochę przybliżymy wam te dziedzinę sportową i przekażemy wam parę informacji. Zapraszamy!

Informacji które mogą Ci się przydać do typowania e-sportu

W jakich punktach najlepiej obstawiać e-sporty

Najlepszą opcją jest oczywiście internet. Fortuna bądź STS mają w swoim zanadrzu ciekawe oferty bukmacherskie. Proponują oni ciekawe promocje i bonusy powitalne z których warto skorzystać. Ciekawostką jest to, że bukmacher ETOTO wcale nie proponował zakładów na e-sport przez dłuższy czas, lecz w końcu się przekonał do tego typu zakładów. Warto przy rozglądaniu się za bukmacherem sprawdzić oferty wyżej wymienionych.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Wirtualnych sportów nie da się przewidzieć w 100%

Na zakładach bukmacherskich które opiewają o e-sporty pamiętaj, spodziewaj się nie spodziewanego. Jest to dyscyplina sportowa, której nie da się przewidzieć w 100%. Nawet najlepsza analiza sportowa może zawieźć. Jest tak, ponieważ za grę i jej rozgrywki odpowiadają specjalne algorytmy, którymi nie da się w żaden sposób sterować. Jedynie co możesz w tej dyscyplinie sportowej przewidzieć to formę zawodników i ich morale na rozgrywki. Pod żadnym pozorem nie przewidzisz gry. Z jednej strony dodaje to pikanterii rozgrywkom, z drugiej zaś strony nie jesteś pewny swojego zakładu i otacza cię niepotrzebny stres. Grając na zakładach z tym typem rozgrywek musisz mieć na uwadze ryzyko przegranej i być na nią przygotowanym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najlepsze gry wirtualne

Jednymi z najlepszych gier witalnych śmiało możemy powiedzieć o Counter Striku Global Offensive. Ta grą możemy się już cieszyć od 2012 roku i jest ona rozgrywana praktycznie wszędzie. Zawody na całym świecie opiewają wokół tej gry. Polega głównie ona na tym, że na mapie są dwie drużyny antyterroryści oraz terroryści. Będąc w drużynie antyterrorystów masz za zadanie wyeliminować drużynę wroga lub rozbroić ładunek wybuchowy, jeśli takowy drużyna terrorystów podstawi w określonym miejscu na mapie, natomiast będąc w terrorystach masz za zadanie jak w poprzedniej drużynie wyeliminować zespół antyterrorystów lub wysadzić za pomocą ładunku wybuchowego jedne z dwóch celów podanych na mapie. Kolejną z gier bardzo rozpoznawalną jest Call of Duty Warzone, jest to o wiele młodsza gra od wyżej wymienionej, natomiast jest z gatunku battle royale, czyli jest określona mapa, a na niej kilkudziesięciu graczy, których zadaniem jest po prostu przetrwać do samego końca gry eliminując pozostałych graczy. Warto sobie wypróbować obie gry, gdyż są bardzo ciekawe i interesujące.

Poprzedni artykułCo robić aby częściej wygrywać?
Następny artykułNajlepsi bukmacherzy w kraju