Czy wiesz, jak postawić kupon w STS online? Od teraz nie musisz już wychodzić z domu, by grać na swoich faworytów tak samo, jak w punkcie stacjonarnym!

Obstawianie w STS przez internet

Obstawianie meczów w STS przez internet jest znacznie wygodniejszą opcją od grania w tradycyjny sposób, czyli w oddziałach bukmachera. Po pierwsze, nie musimy opuszczać mieszkania, by zagrać. Po drugie, za samo założenie konta otrzymujemy bonus powitalny na darmową grę.

STS online to nie tylko strona WWW, ale również aplikacja mobilna na smartfony. Dzięki niej można stawiać kupony w dowolnym miejscu z dostępem do internetu – w szkole, w pracy czy na zakupach z ukochaną.

Mimo że niektórzy uważają, iż to zupełnie niemożliwe, granie kuponów w STS online nie należy do skomplikowanych procesów. Wszystko, co musicie zrobić, by zagrać na swoich faworytów, to zrobić to, co przedstawiane jest w naszym poradniku wideo!

Już teraz dowiedz się, jak grać w STS w internecie:

Kupony możemy stawiać o dowolnej porze dnia i nocy. Strona internetowa STS zawiera ogromną liczbę zakładów na sport, politykę i nie tylko. Nie trzeba się tu również martwić o długi czas realizacji przelewów, ponieważ zarówno wpłaty, jak i wypłaty dochodzą na konto do kilkudziesięciu minut!

Jeżeli chcesz zarejestrować się na stronie STS, wystarczy, że wypełnisz formularz online. Warto mieć na uwadze, iż tylko przy rejestracji możliwe jest wpisanie specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE„! Dzięki niemu można otrzymać 27 PLN bez depozytu i do 1000 PLN za pierwszą wpłatę!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Jak grać w STS online?
5 (100%) 3 votes