Wygrać z bukmacherem nie jest łatwo, jeśli to czytasz to prawdopodobnie dobrze o tym wiesz. W internecie na pewno znajdziesz wiele wskazówek jak obstawiać mecze żeby nie przegrać, jednak tutaj skupimy się na samych podstawach, które pomogą Ci zrozumieć czego unikać w obstawianiu spotkań.

obstawianie meczów
Jak obstawiać żeby nie przegrać?

Obstawianie meczów u bukmachera

Poniżej podajemy kilka informacji które mogą pomóc przy obstawianiu spotkań.

1. Jeżeli liczysz zakładany zysk, powinieneś pomyśleć jaki procent zyskasz a nie ile pieniędzy zarobisz.

2. Nigdy nie ma pewnych typów czyli tzw. „pewniaków”

3. Szanse wygranej są większe, kiedy typujesz pojedyncze zdarzenie niż więcej zdarzeń na jednym kuponie. Kiedy stawiasz kilka zdarzeń kurs ogólny jest oczywiście wyższy, ale rzadko zdarza się, że wszystkie typowane przez ciebie zdarzenia będą trafione. Może wydawać się, że łatwo jest trafić kupon z trzema zdarzeniami, ale musisz wiedzieć, że taka ilość zdarzeń ma 27 kombinacji wyników (3*3*3) z których tylko jedna jest tą wytypowaną przez Ciebie. Pojedyncze zdarzenie posiada tylko 3 kombinacje (mowa tu oczywiście o zdarzeniach trzydrogowych).

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny 2019
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

4. Stawiaj na gospodarzy. Statystyki dla 27 europejskich lig piłki nożnej z ostatnich 3 lat pokazują, że w 46% przypadków wygrywali gospodarze (27% remisów i 27% wygranych gości).

5. Przed typowaniem przeanalizuj dokładnie statystyki gier poszczególnych zespołów. Zwróć uwagę na to jak grają na swoim stadionie , jak na wyjeździe, czy wszyscy zawodnicy z podstawowego składu zagrają w najbliższym meczu itp.

6. Spotkania derbowe kończą się zazwyczaj remisem. Analizując takie spotkanie musisz wziąć po uwagę duży prestiż takiego meczu.

7. Spotkania „mecz-rewanż”. Jeśli większy klub gra pierwszy mecz na wyjezdzie, jest często zadowolony z remisu lub nawet porażki małą różnicą bramek, bo zwycięstwo przed własną publicznością nie będzie trudnym zadaniem. Poza tym jeśli jedna drużyna w pierwszym spotkaniu odniesie wysokie zwycięstwo, w drugim może pozwolić sobie na remis lub porażkę dającą jej awans do następnego etapu.

8. Rozgrywki o mniejszym prestiżu np. Puchar Ligi czy puchar danego kraju często przynoszą wiele niespodzianek. Czasami duże kluby grając w takich pucharach wystawiają do składu rezerwowych graczy, aby dać odpocząć podstawowym zawodnikom, natomiast drużyny z niższych klas rozgrywkowych zazwyczaj grają znacznie lepiej niż w swojej lidze. Zawodnicy są zmotywowani, możliwe że chcą pokazać się przed managerami i telewizją. Zdarza się również, że duże kluby nie doceniają drużyn z niższych lig. Tego typu spotkania należy więc obstawiać bardzo ostrożnie.

9. Kiedy zespół zaczyna prowadzić nowy trener, zawodnicy zazwyczaj są bardziej zmotywowani w jednym bądź dwóch następnych spotkaniach.

5.0
02