Obstawianie sportu to jeszcze nie wszystko. Coraz większym zainteresowaniem typerów cieszą się tak zwane zakłady specjalne. Gdzie znaleźć ich można najwięcej?

Jaki bukmacher ma najwięcej zakładów specjalnych?
Jaki bukmacher ma najwięcej zakładów specjalnych?

Betfan bukmacher online – zakłady specjalne

Legalni bukmacherzy starają się jak tylko mogą, by ich oferta była konkurencyjna na tle reszty firm dostępnych w kraju. Nie zawsze i nie wszystkim się to udaje.

Zakłady specjalne dostępne są u bukmacherów od dość dawna, ale dopiero od pewnego czasu cieszą się sporym zainteresowaniem. Być może chodzi o wysokie kursy, a być może o to, że Polacy coraz chętniej interesują się sprawami pozasportowymi i mogą to teraz odpowiednio wykorzystać.

betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny na darmowy bonus

Nie ma dnia, by w internecie na różnego rodzaju forach nie pojawiały się pytania dotyczące tego, gdzie obstawiać zakłady specjalne na pogodę, filmy, programy telewizyjne i tak dalej. A to już o czymś świadczy i doskonale wiecie o czym.

Gdzie obstawiać nietypowe wydarzenia?

Jeżeli ktoś szuka bukmachera, w którym o każdej porze dnia i nocy znajdzie coś do obstawiania, prawdopodobnie szybko napotka na swej drodze Betfan zakłady specjalne.

Firma bukmacherska Betfan nie jest jeszcze tak popularna jak największe marki pokroju STS czy Fortuna. Mimo wszystko, sukcesywnie powiększa się grono zadowolonych klientów, którzy na każdym kroku polecają obstawianie na stronie www.Betfan.pl.

Bukmacher Betfan pozwala grać nie tylko na sport, ale również daje możliwość obstawiania kursów walut, nominacji do Oscara, warunków pogodowych w konkretnych dniach i tak dalej, i tak dalej.

Betfan bonus powitalny – kod promocyjny 2020

Jeżeli chcecie sprawdzić, o co dokładnie w tym chodzi, wystarczy, że odwiedzicie stronę www.Betfan.pl. Większość zakładów specjalnych można znaleźć w dziale „Rozrywka”.

Aktualnie dla wszystkich nowych graczy czeka w Betfan aż 3000 PLN w postaci bonusu powitalnego. Jakby tego było mało, można wpisać u bukmachera kod promocyjny BETFAN i zyskać dodatkowe 100 PLN jako zakład bez ryzyka!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJaki bukmacher pozwala na obstawianie liczby podań? Betfan i jego Player Bets!
Następny artykułPierwsze kroki w zakładach bukmacherskich – sposoby na wygraną
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.