Player Bets to zupełnie inne podejście do obstawiania indywidualnych popisów piłkarzy. Już teraz każdy może się o tym przekonać osobiście!

Jaki bukmacher pozwala na obstawianie liczby podań? Betfan i jego Player Bets!
Jaki bukmacher pozwala na obstawianie liczby podań? Betfan i jego Player Bets!

Zakłady na piłkarzy w Betfan

Granie na to, ile goli ktoś strzeli jest już standardem, ale liczba asyst czy podań w zakładach bukmacherskich to absolutna nowość! Tym bardziej, jeśli mówimy, iż chodzi o zakłady przez cały rok, a nie tylko podczas najważniejszych wydarzeń!

Betfan Player Bets to specjalne zakłady na indywidualne występy piłkarzy podczas konkretnych meczów. Dzięki nim każdy może sprawdzić się w obstawianiu liczby strzałów, asyst czy odbiorów piłki!

betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny na darmowy bonus

Pewnie nieraz udało wam się podczas meczu zauważyć, że jeden gracz przygotowany został przez bukmachera do wyprowadzania kontr albo tworzenia akcji. Teraz jest szansa na to, by wykorzystać tego rodzaju spostrzeżenia!

Player Bets w Betfan – specjalne zakłady online

Zakłady bukmacherskie Betfan nie tylko działają legalnie i pozwalają na obstawianie ciekawych typów, ale także można w nich skorzystać z grania bez podatku!

Organizator zakładów Player Bets obiecuje, że specjalne propozycje pojawiać się będą przy okazji niemal wszystkich piłkarskich spotkań, a nie tylko takich, które budzą największe zainteresowanie i emocje kibiców.

Aktualny kod promocyjny BETFAN

Jeżeli chcemy sprawdzić się w tego rodzaju grze, potrzebne nam będzie do tego jedynie darmowe konto typerskie. Założyć je można na stronie www.Betfan.pl.

Tylko teraz dostępny jest dla nowych graczy przygotowany przez Betfan kod promocyjny. Brzmi on po prostu BETFAN, a nowi gracze zyskują dzięki niemu 100 PLN jako zakład bez ryzyka!

Aktualny bonus powitalny w Betfan to nawet 3000 PLN premii na obstawianie. Kasę otrzymuje się za pierwsze wpłaty oraz regularne typowanie i wygrywanie!

Aby sprawdzić aktualne Player Bets, wystarczy wejść w konkretny mecz i sprawdzić zakłady szczegółowe. Wygląda to tak samo, jak granie na liczbę goli czy rzutów rożnych.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zagrać w karty na pieniądze w internecie? Legalny sposób – PORADNIK ONLINE
Następny artykułJaki bukmacher ma najwięcej zakładów specjalnych?
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.