Zakładasz konto u bukmachera Fortuna i zatrzymałeś się przy punkcie, gdzie należy podać kod promocyjny? Teraz już będziesz wiedział, co robić!

Jaki kod promocyjny wpisać w Fortunie?
Jaki kod promocyjny wpisać w Fortunie?

Fortuna kod przy rejestracji

Aby rozpocząć obstawianie meczów przez internet, potrzebujemy darmowego konta u wybranego przez nas bukmachera. Jeżeli czytasz ten wpis, prawdopodobnie wybrałeś Fortunę albo skłaniasz się ku niej. To dobrze się składa, bowiem obecnie można wykorzystać Fortuna kod promocyjny!

Nie ma w tym nic skomplikowanego. Wystarczy przy zakładaniu konta wykorzystać specjalne hasło bonusowe i gotowe. Aktualnie działające hasło znajdziecie poniżej. Pozwala ono na odebranie 20 PLN na start, 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka i nawet 1000 PLN za pierwszy depozyt!

bonus fortuna kod promocyjny
bonus fortuna kod promocyjny

Legalny bukmacher Fortuna

Fortuna uważana jest za jednego z najlepszych buków w Polsce. Nie tylko oferuje dobre kursy, ale także udostępnia mecze za darmo. Na jej stronie internetowej znajdziecie też czat bukmacherski, gdzie można wymieniać się z innymi swoimi opiniami na temat wydarzeń sportowych i nie tylko.

Zakładanie konta Fortuna może z początku nieco wystraszyć mało wprawionych graczy, ale jesteśmy przekonani, iż dość szybko zauważą oni, iż nie ma w tym nic złego czy skomplikowanego.

Obejrzyj video, jak wygląda zakładanie konta w Fortunie:

Jesteś już graczem legalnego bukmachera Fortuna? Sprawdź, gdzie jeszcze możesz odebrać bonus bez depozytu i jak dokładnie się to odbywa!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze przez internet. Zakładasz darmowe konto i oglądasz!
Następny artykułBonus bez depozytu. STS kod promocyjny na 29 PLN za free!
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.