Warto jest zacząć od tego, że aby wygrywać z bukmacherem, musisz wyciągać wnioski z każdej swojej porażki. Oto kilka typowych błędów, których powinno się unikać przy obstawianiu zakładów bukmacherskich!

Jakich błędów powinno się unikać na zakładach bukmacherskich?

Obstawianie na zespół, któremu kibicujesz

Obstawianie ulubionej drużyny jest bardziej ekscytujące niż drużyny, z którą zapoznaliśmy się dopiero niedawno. Wybierając korzystne wyniki dla naszej ulubionej drużyny, zwykle nie kierujemy się zdrowym rozsądkiem, co znacznie zmniejsza nasze szanse na sukces, co nie wróży dobrze, zwłaszcza jeśli inwestujesz sporo pieniędzy w dany zakład. Z tego powodu, jeśli chcesz postawić na swoją ulubioną drużynę – nie będziemy ci tego bronić, ale zdecydowanie lepiej jest stawiać mniej, niż normalnie postawiłbyś w normalnych warunkach. Wtedy też przynajmniej nawet jeśli się pomylisz, to nie stracisz zbyt wiele.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Nie bądź chciwy!

To normalne, że każdy chce wygrać, ale zazwyczaj wiąże się to też z tym, że może to doprowadzić do porażki. Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez początkujących jest dodawanie większej liczby meczów do kuponu, aby zwiększyć kwotę, którą można wygrać. Zwykle to jednak tak nie działa, ponieważ z reguły im więcej zakładów dodasz do swojego kuponu, tym mniejszą szansę masz na wygraną. Przykład? Na zakładzie pojedynczym masz teoretycznie szansę na wygraną rzędu 50% – po dodaniu kolejnego zakładu, ta szansa spada do 25%. Dodanie kolejnego powoduje, że jest to już 12.5%. Z tego powodu najlepiej jest trzymać się wcześniej przeanalizowanych treści i obstawiać u legalnego bukmachera tylko zakłady pojedyncze.

Odgrywanie się

Częstym błędem wielu graczy jest próba szybkiego odzyskania utraconych środków z przegranego zakładu. Zwykle jednak zamiast wygranej prowadzi to do frustracji i jeszcze większych strat. Dlatego zamiast obstawiać zaraz po przegranym kuponie, lepiej zrobić sobie przerwę, najlepiej kilkudniową i dopiero wtedy wrócić do obstawiania zakładów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gra bez ograniczeń

Każdy gracz powinien pamiętać, że zakłady sportowe to tylko gra losowa. Dlatego musisz pamiętać, aby grać w sposób odpowiedzialny. Jeśli mimo powtarzających się niepowodzeń nadal próbujesz wydawać coraz więcej pieniędzy, oznacza to, że prawdopodobnie powinieneś poszukać pomocy. Dlatego też jednym sposobem na to, aby ograniczyć swoje własne zapędy jest zainstalowanie aplikacji bukmacherskich, które posiadają wbudowaną funkcję nakładania limitu, po wydaniu określonej sumy pieniędzy. Oczywiście zarabianie dużych pieniędzy jest fajne, ale jak wiesz, nie zawsze się to udaje. Musisz wiedzieć, że niewielu graczy często wygrywa u buka. Dlatego pamiętaj również, aby nie traktować gier u bukmachera jako sposobu na zarabianie pieniędzy, ale jako dobry sposób na dobrą zabawę. W ten sposób nie będziesz rozczarowany, a od czasu do czasu możesz dzięki temu zarobić też dodatkowe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalizator Sportowy – czy warto korzystać z jego usług?
Następny artykułSporty wirtualne STS – czy warto jest je obstawiać w czasie pandemii?