Włodarze tej firmy bukmacherskiej (na szczęście) nie zamierzają w ogóle spoczywać na laurach. Betfan bardzo szybko i dynamicznie się rozwija. Już teraz ta młoda firma bukmacherska zajmuje wysokie miejsca w różnych rankingach (np. uwzględniających przede wszystkim opinie od zadowolonych Klientów). A użytkownicy doceniają wiele kwestii. M.in. chodzi o możliwość obstawiania rozgrywek e-sportowych. W poniższym tekście masz okazję zapoznać się z firmą bukmacherską Betfan. Dowiesz się także, co jest do gry – właśnie z e-sportu…

Czy warto zdecydować się na tego bukmachera online?

Jeszcze nie masz tam założonego konta? Cały czas zastanawiasz się, czy to istotnie będzie dobry wybór? Chcesz zaś szczególnie obstawiać – w tym podmiocie hazardowym – rozgrywki e-sportowe? Zaraz przejdziemy do tego aspektu. Przekonasz się, że oferta w tym konkretnym temacie jest bogata. Warto zaznaczyć, że na takich zakładach bukmacherskich można uzyskiwać dobre wyniki. Poza tym w 100% legalnie. Ten podmiot hazardowy od końcówki października 2018 roku posiada bowiem zezwolenie wystawione przez przedstawiciela Ministerstwa Finansów. Warto wiedzieć, że Betfan oferuje możliwość obstawiania (m.in. właśnie rozgrywek e-sportowych) na dwa główne sposoby. Jakie metody są tutaj dopuszczone „do obiegu”? Chodzi o możliwość obstawiania z własnego konta bukmacherskiego albo dzięki aplikacji mobilnej. Należy zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje świetne bonusy. Tym bardziej warto się tam zatem zarejestrować.

Counter Strike i League of Legends

Przejdźmy do głównego tematu. Nie musisz mieć już wątpliwości, że firma bukmacherska Betfan nie będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Ten podmiot hazardowy jest bowiem profesjonalny, legalny i ma świetne recenzje ze strony Klientów. M.in. właśnie dlatego, że oferta (nie tylko na płaszczyźnie stricte powitalnej) jest bardzo bogata. Jeśli chodzi o e-sport, to możesz np. obstawiać Counter Strike. To bardzo popularna gra. Nie tylko wśród amatorów. Nie brakuje zawodowców… którzy na co dzień z tego żyją. W Betfan możesz np. obstawiać eliminacje oraz spotkania główne w ramach ESL Pro League. Nie brakuje typów podstawowych, ale także dodatkowych. Nieprzypadkowo mówi się, że ten bukmacher online oferuje najlepszą ofertę na e-sport (ze wszystkich w tym momencie dostępnych na naszym rynku). Możesz także znaleźć rozmaite zakłady specjalne na czołowych zawodników itp. W Betfan do obstawiania są też rozgrywki League of Legends. Możesz typować takie opcje, jak LEC, Japan League, LCK CL, LLA, czy LPL.

Dota, StarCraft i Valorant

Myślisz, że to wszystko? W takim razie czeka Cię kolejne miłe zaskoczenie. Oferta tego bukmachera online na e-sport bazuje nie tylko na takich grach, jak Counter Strike, czy League of Legends. Wszak do dyspozycji zainteresowanych tym zagadnieniem Klientów są też takie rozgrywki, jak Dota, StarCraft oraz Valorant. Co ważne, w tym przypadku również nie brakuje wielu opcji. Możesz bowiem zdecydować się na zakłady podstawowe i na szereg pobocznych.

Poprzedni artykułWprowadzenie do zakładów sportowych – jak zacząć swoją przygodę z bukmacherką?
Następny artykułPodstawy gry, które warto znać przed postawieniem pierwszego kuponu