Do 14 lutego można brać udział w konkursie bukmacherskim od STS, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na spotkanie eliminacyjne Polska – Łotwa!

Konkurs bukmacherski STS. Do wygrania bilety na mecz Polski!
Konkurs bukmacherski STS. Do wygrania bilety na mecz Polski!

Nieważne czy byłeś już kiedyś na Stadionie Narodowym, czy też nie, na pewno zdajesz sobie sprawę, jakie towarzyszą temu emocje. Chciałbyś obejrzeć mecz Polaków na żywo? Dzięki najnowszej promocji STS jest to możliwe!

Do skorzystania z oferty specjalnej wymagane jest konto tymczasowe STS bądź stałe. Po dokonaniu rejestracji i zalogowaniu się na profil pozostaje ci stawianie kuponów i zbieranie punktów umożliwiających wspinanie się na sam szczyt tabeli konkursowej!

Organizator akcji nagradza graczy nie tylko za trafione, ale również przegrane kupony. Głównie liczy się więc twoja aktywność, a nie skuteczność obstawiania.

W przypadku kuponów wygranych, punkty naliczane są według następującego wzoru: liczba typów na kuponie (z kursem >= 1.2) x stawka na kuponie x kurs ogólny na kuponie, natomiast formuła w przypadku przegranych kuponów wygląda następująco: liczba trafionych typów (z kursem >= 1.2) x stawka na kuponie x iloczyn kursów typów trafionych (>= 1.2) * 0,1” – czytamy w oficjalnym regulaminie promocji.

Każdy laureat konkursu otrzymuje podwójne zaproszenie na mecz Polska – Łotwa, który odbędzie się w dniu 24 marca 2019 roku o godzinie 20.45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Dodatkowo, STS przygotował vouchery o wartości 50 PLN dla osób z miejsc 1-25 oraz 25 PLN w przypadku uczestników z lokat od 26. do 50.!

Uwaga! Punkty zbierać można tylko do 14 lutego, tak więc jest już na to naprawdę niewiele czasu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy bonus bez depozytu jest darmowy?
Następny artykułJak grać w STS online?
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.