Rozpoczyna się kolejny sezon ligi hiszpańskiej, który z pewnością będzie jednym z najbardziej emocjonujących. Wiele zespołów będzie się starało o tytuł, ale i o jak najlepsze pokazanie się również na polu międzynarodowym. Polskich obstawiających z pewnością przyciągnie też nazwisko Lewandowskiego, który wkracza właśnie do tej ligi. Jedno jest jasne – będzie co obstawiać, z uwagi na co dobrze byłoby już się do tego przygotować.

La Liga 2022/23 - na które zespoły warto postawić

La Liga 22/23 – gdzie obstawiać?

Liga hiszpańska już od dawna jest jedną z tych, które cieszą się największą popularnością tak na świecie, jak i w Polsce. Właśnie dlatego wszystkie firmy bukmacherskie w naszym kraju pozwalają na jej obstawianie. Pod kątem atrakcyjności oferty zdecydowanie najlepiej wyglądają tutaj Fortuna, STS i Superbet, którzy wyróżniają się wysokimi kursami, świetnym pokryciem pod względem oferowanych rynków oraz przede wszystkim doskonałą ofertą “na żywo”, w ramach której typować możemy każde spotkanie.

Co ważne, każdy ze wspomnianych bukmacherów pozwala nam oglądać mecze La Liga za darmo na żywo. To świetna opcja, która pozwoli nam uniknąć płacenia aż dwóch abonamentów (licencja w polskiej telewizji na tę ligę jest dzielona).

ZOBACZ: Forbet rejestracja

Na które drużyny zwrócić uwagę typując La Ligę?

Jak co sezon, oczy całego piłkarskiego świata będą skierowane przede wszystkim ku zespołom pretendującym do tytułu mistrzowskiego. Tym razem jednak obstawiający będą mieli nad wyraz dużo, gdyż drużyn o większych aspiracjach jest sporo. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na:

  • Real Madryt – aktualni mistrzowie Hiszpanii oraz zdobywcy trofeum w Lidze Mistrzów z pewnością będą chcieli obronić swój tytuł i zachować swój fenomenalny poziom skuteczności – warto spojrzeć w szczególności na Benzemę, ich kluczowego zawodnika,
  • FC Barcelona – Duma Katalonii – mimo zajęcia drugiego miejsca w ubiegłym sezonie – nie zbliżyła się rok temu do Realu. Dzieliło ją od niego trzynaście punktów. Do tego sezonu podejdzie naprawdę wzmocniona, między innymi za sprawą Lewandowskiego. Polak w La Liga? mecze Barcy trzeba będzie śledzić!
  • Atletico Madryt – Atleti w ubiegłym sezonie straciło koronę mistrzowską, jednak na pewno nie miało się czego wstydzić. Fakt, przegrało wiele meczów – teraz jednak będzie miało zrewanżować się,
  • Almeria, Valladolid, Girona FC – mecze klubów, które awansowały z Segunda Division są zawsze ciekawe do obstawiania. Nie inaczej będzie i w tym sezonie i na pewno w ich przypadku czeka nas sporo okazji do wysokich wygranych i korzystania z zaskakujących rynków.

Robert Lewandowski w FC Barcelonie

Oczywistym jest, że polscy typujący i kibice czekają na to, by móc zobaczyć mecze Lewandowskiego na żywo w jego nowym klubie – FC Barcelonie. Należy powiedzieć, że rynki związane z polskim napastnikiem są naprawdę zróżnicowane. Nie tylko te dotyczące konkretnego spotkania, ale i całego sezonu. Już teraz możemy postawić między innymi na to, czy snajper zostanie królem strzelców (świetny kurs w Fortunie) czy też czy uda mu się strzelić przynajmniej 30 bramek (kursy na to znajdziemy w STS). Oczekiwania są ogromne, a emocje związane z meczami Dumy Katalonii – jeszcze większe.

Poprzedni artykułDlaczego warto zdecydować się na STS?