Wystarczy założyć darmowe konto u bukmachera Fortuna, by móc oglądać mecze przez internet i to bez jakichkolwiek opłat! Poznaj szczegóły już teraz!

Mecze przez internet. Zakładasz darmowe konto i oglądasz!
Mecze przez internet. Zakładasz darmowe konto i oglądasz!

Fortuna mecze za darmo

Oglądanie meczów w internecie to nie tylko doskonała rozrywka, ale także sposób na obserwowanie aktualnych form zespołów w obstawianych przez nas ligach.

Transmisje wydarzeń sportowych udostępniane są przez kilku bukmacherów w Polsce, między innymi STS online. Dzisiaj zajmiemy się jednak marką Fortuna, gdzie da się śledzić transmisje z Bundesligi, hiszpańskiej LaLiga i wielu innych.

Dlaczego Fortuna, a nie inny bukmacher? Wszystko zależy od waszych oczekiwań, ale warto nadmienić, że w Fortunie znajdziecie, między innymi, streamy z Australian Open i podobnych turniejów. Jakby tego było mało, da się założyć tutaj konto w niecałą minutę i to bez weryfikacji danych!

Powyżej znajdziecie krótki poradnik wideo, który pokazuje, jak dokładnie wygląda proces uruchamiania transmisji meczu w Fortunie. Po jego obejrzeniu nie powinniście mieć wątpliwości, że poradzicie sobie z tą funkcją!

Jak oglądać mecze w telefonie?

Warto dodać, że Fortuna daje graczom streamy za darmo zarówno na stronie WWW, jak i w aplikacji mobilnej. To dobra wiadomość, gdyż obecnie korzystanie z komputera wypierane jest przez smartfony.

Interesuje cię granie przez telefon? Na naszej stronie znajdziesz wiele poradników nie tylko na ten temat! Przejrzyj przygotowane przez nas materiały i poszerzaj swoją wiedzę o bukmacherce!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak grać w STS online?
Następny artykułJaki kod promocyjny wpisać w Fortunie?
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.