Najlepsi bukmacherzy w kraju

Ewidentnie nie masz zielonego pojęcia, gdzie warto postawić swoje pierwsze kroki w branży bukmacherskiej? Chcesz zaś zarejestrować się jednego z bukmacherów online, którzy są jednocześnie lubiani i cenieni? Gdzie zatem warto to zrobić? Poznaj trzy firmy bukmacherskie, które są legalne i mają coraz większe grono zadowolonych Klientów.

STS

Na pewno, co do tego nie mamy żadnych wątpliwości, warto zarejestrować się w STS. Co warto wiedzieć na temat tej firmy hazardowej? STS został założony już w 1997 roku. Przez te wszystkie lata ten bukmacher internetowy przeszedł długą drogę. W tym momencie to zdecydowanie najpopularniejsza firma bukmacherska na terenie naszego kraju. Warto wiedzieć, że STS to sponsor prezentacji Polski (w piłce nożnej). W tym momencie (stan na 12 sierpnia 2021 roku) możesz liczyć na hojny bonus dla osób początkujących. Wynosi on zaś 100% do 1200 PLN. To nie wszystko. W STS możesz swobodnie obstawiać rozmaite wydarzenia. I to nie tylko ze świata sportu. Jeśli zaś jesteśmy przy tym temacie, to trzeba wspomnieć, że masz do wyboru przeróżne dyscypliny. Nie tylko te najbardziej popularne, ale tak samo niszowe. Poza tym w STS chętnie typowane są wydarzenia polityczne i rozrywkowe.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Co warto wiedzieć o Fortunie?

Fortuna to kolejny legalny buk (posiadający licencję od Ministerstwa Finansów) znajdujący się na naszej liście. Eksperci, użytkownicy itp. – nikt nie ma wątpliwości, że to jeden z najlepszych bukmacherów, który w tym momencie funkcjonuje na naszym rynku. Fortuna została założona w 1996 roku. Jest to firma hazardowa doświadczona i zarazem bardzo lubiana, ceniona w środowisku. Nie dzieje się to jednak przypadkowo. Osoby, które zdecydują się na typowanie mogą skorzystać między innymi z hojnego bonusu na start. W tym momencie jest to zakład bez ryzyka do kwoty wynoszącej 600 PLN. Warto zauważyć, że na hojne promocje mogą liczyć nie tylko nowi użytkownicy, ale tak samo starzy wyjadacze. Co można zaś tutaj obstawiać? Są to rozmaite sporty. Nawet te stosunkowo mało popularne. Pod tym względem oferta jest bardzo urozmaicona. To też przekonuje ludzi do tego, by niezwłocznie założyć konto w Fortunie. Co ciekawe, można tam także obstawiać szereg innych opcji. Na przykład dotyczących… kryptowalut. Możesz zatem postarać się przewidzieć, jak w najbliższym czasie zachowają się kursy takich wariantów, jak BTC lub ETH.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

A może warto wybrać LV BET?

Innym rekomendowanym, nie tylko przez ekspertów od bukmacherki, bukiem online jest LV BET. Ta firma hazardowa jest na co dzień promowana przez Jakuba Błaszczykowskiego. To znany i lubiany piłkarz. Aktualnie grający dla Wisły Kraków. LV BET to (tak samo, jak STS oraz Fortuna) legalna firma hazardowa. Podobieństw jest jednak więcej. Także w tym przypadku możesz swobodnie obstawiać rozmaite wydarzenia. Nie tylko stricte sportowe. Warto zaznaczyć, że oferta jest zaś dostępna na szereg sposobów. Między innymi na stronie internetowej lub w punktach stacjonarnych. Jeśli zaś chodzi o bonus, to w tym momencie można liczyć na pakiet wynoszący 3333 PLN.

Poprzedni artykułInformacji które mogą Ci się przydać do typowania e-sportu
Następny artykułNajciekawsze propozycje bukmacherskie dla nowych graczy