Nie trzeba już szukać informacji o tym, gdzie jest w Polsce największy bonus powitalny przy rejestracji u bukmachera. Obecnie Betfan daje aż 3000 złotych!

Największy bonus powitalny w Polsce. Betfan daje 3000 zł!
Największy bonus powitalny w Polsce. Betfan daje 3000 zł!

Bonus w Betfan. Kasa na start

Oferta specjalna dostępna jest dla wszystkich osób, które zdecydują się na założenie darmowego konta na stronie marki bukmacherskiej Betfan. Premia przyznawana jest w kilku formach, a łącznie jest to nawet 3000 złotych lub nieco więcej!

Każdy nowy gracz może zgarnąć na stronie Betfan bonus w formie prezentów za wpłatę, Zakładu Bez Ryzyka oraz doładowania wygranych. Jeżeli dodamy wszystkie te liczby do siebie, wyjdzie na to, iż do zgarnięcia jest 3050 złotych!

Jaki kod promocyjny w Betfan?

Rejestracji legalnego konta za darmo można dokonać na stronie Betfan.pl. Kolejnym krokiem jest wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„, który zapewnia Zakład Bez Ryzyka w wysokości 50 PLN (maksymalnie!).

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Oferta jest limitowana, co oznacza, że może dobiec końca w każdej chwili. Gracze sami muszą podjąć decyzję – czekać dłużej czy zgarnąć pewny bonus już teraz!

Nie ma tutaj żadnego chwytu marketingowego. 3000 złotych to bez wątpienia największy bonus powitalny w Polsce. Pamiętajmy jednak, że odbiór każdej premii jest nieco inny, wszystko zależy od bukmachera.

Na stronie bukmachera betfan można też codziennie korzystać z bonusów dla stałych klientów. Nie jest to zatem buk, który szybko zapomina o swoich graczach!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic daje 50 PLN na weekend!
Następny artykułPewniak MMA od Fortuny – 20 PLN jako bonus bukmacherski!
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.