Teraz to już oficjalne informacje, a nie jedynie plotki i domysły – piłkarze Śląska Wrocław zyskali nowego sponsora. Mowa tu o firmie bukmacherskiej Noblebet!

Noblebet sponsorem Śląska Wrocław
Noblebet sponsorem Śląska Wrocław

Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu Ekstraklasy było coś na rzeczy. Mówiło się o nowym sponsorze, ale konkrety znali tylko nieliczni. Portale branżowe pisały o współpracy Śląska z Noblebet, ale na oficjalne potwierdzenie trzeba było poczekać.

Zawirowania spowodowane były faktem, że Noblebet dopiero niedawno uzyskał licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce. Obecnie działa już całkowicie legalnie i teraz ma prawo nie tylko do przyjmowania zakładów, ale także wspierania drużyn sportowych i reklamowania się na ich trykotach.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Umowa pomiędzy Noblebet a Śląskiem podpisana została na okres liczący trzy sezony. Wiadomo już, iż logotyp firmy znajdzie się w centralnym miejscu koszulek piłkarzy, a także jego reklamy pojawią się na wielu banerach na stadionie czy stronie internetowej.

– Dziś oficjalnie możemy ogłosić nawiązanie współpracy z bukmacherem Noblebet, choć de facto rozpoczęła się ona wraz z inauguracją obecnego sezonu. Dlatego tym większe słowa uznania kierujemy w stronę naszego nowego partnera, który zdecydował się udostępnić przysługujące mu miejsce na przodzie koszulek na cele charytatywne. Fakt, że Noblebet już od samego początku swojej działalności zainteresowany był współpracą z Śląskiem Wrocław, jest dla nas potwierdzeniem dużego potencjału klubu, jak i właściwego kierunku rozwoju, który obraliśmy. Jesteśmy szczęśliwi, że w realizowaniu naszych celów możemy liczyć na wsparcie tak ambitnego partnera – podkreśla Piotr Waśniewski, prezes Śląska Wrocław.

Czy dla fanów WKS-u przygotowany zostanie przez Noblebet bonus specjalny? Na to pytanie jeszcze odpowiedzieć nie potrafimy, ale jesteśmy przekonani, że wkrótce owoce umowy pomiędzy stronami będą wyraźnie widoczne.

Śląsk dzięki nowemu sponsorowi będzie mógł zarobić nawet 1 milion złotych.


Polski Bukmacher Sp. z o.o. zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r. nr PS4.6831.28.2017.  Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepszy bonus od Ewinner – potrzebny kod promocyjny czy nie?
Następny artykułJak zagrać w karty na pieniądze w internecie? Legalny sposób – PORADNIK ONLINE
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.