Interesuje cię obstawianie rzutów rożnych w meczach piłkarskich? Dzięki ofercie specjalnej Etoto możesz co tydzień zgarniać premię 25 PLN!

Obstawianie rzutów rożnych z bonusem 25 PLN!
Obstawianie rzutów rożnych z bonusem 25 PLN!

Etoto bonus dla graczy

Promocja dostępna jest do odwołania. Za każdym razem, gdy chce się z niej skorzystać, należy dokonać zapisu na oficjalnej stronie organizatora, to jest Etoto.

Jeżeli chcesz otrzymać freebet w wysokości 25 PLN, musisz postawić kupon pojedynczy z typem na rzuty rożne, którego stawka będzie wynosiła co najmniej 50 PLN. Bonus przyznawany jest tylko w przypadku zakładów rozliczonych jako przegrane.

Następujące rodzaje typów są brane pod uwagę w tej ofercie:

– 1×2 suma rzutów rożnych / 1×2 1. połowa – rzuty rożne / 1×2 2. połowa – rzuty rożne,
– handicap azjatycki i suma rzutów rożnych (mecz / 1. połowa / 2. połowa),
– suma rzutów rożnych drużyny,
– więcej/mniej suma rzutów rożnych 2-drogowo,
– suma rzutów rożnych – nieparzyste/parzyste,
– rzuty rożne – handicap 3-drogowo,
– rzuty rożne 3-drogowo,
– więcej/mniej suma rzutów rożnych / więcej/mniej 1. połowa – rzuty rożne / więcej/mniej 2. połowa – rzuty rożne.

Etoto przyznaje bonus w sposób automatyczny każdemu, kto spełni warunki podane w regulaminie. Jeżeli twój kupon kwalifikacyjny okaże się przegrany, otrzymasz stosowne powiadomienie o możliwości zgarnięcia środków bonusowych.

25 PLN pojawia się na profilu w ciągu 20 minut od momentu zatwierdzenia bonusu. Wszystko sprawnie i bez zbędnych udziwnień!

Etoto bonus na start

Nowo zarejestrowani gracze także mają prawo do otrzymania premii, ale muszą mieć na uwadze, że w jednym czasie obracać można maksymalnie jeden prezent od bukmachera.

Na ten moment nie istnieje żaden Etoto kod promocyjny, co oznacza, że można odebrać bonus za rejestrację taki sam, jak każdy inny gracz! Oczywiście, całkowicie legalnie, ponieważ mówimy tu o bukmacherze z licencją Ministerstwa Finansów.

Uwaga! Etoto wymaga od gracza, by zapisał się do promocji na rzuty rożne za każdym razem, gdy chce z niej skorzystać. W praktyce oznacza to konieczność wpisania się na listę chętnych do bonusu raz w tygodniu!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakiego bukmachera lubią typerzy w Polsce?
Następny artykułTotalbet wprowadza szybkie wypłaty. Pieniądze w 8 minut!
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.