Bonus bukmacherski od Fortuny to 20 PLN jako specjalny pewniak MMA! O co dokładnie chodzi, w jaki sposób zgarnąć prezent?

Pewniak MMA od Fortuny - 20 PLN jako bonus bukmacherski!
Pewniak MMA od Fortuny – 20 PLN jako bonus bukmacherski!

Pewniak na MMA. Bonus w Fortunie!

Obstawianie KSW 50 zyskuje na zainteresowaniu z każdym dniem przed weekendem. Fortuna ogłosiła na to wydarzenie konkurs, w którym można otrzymać bukmacherski pewniak!

Premia 20 PLN przygotowana została dla każdego uczestnika, który spełni podane przez nas warunki kwalifikacyjne. Co bardzo ważne – kupon może być wygrany lub przegrany!

totolotek bonus bez depozytu. Kod promocyjny "BETONLINE"
totolotek bonus bez depozytu. Kod promocyjny „BETONLINE”

Istotne jest to, by kupon promocyjny zagrany był na żywo. W zakładzie promocyjnym musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie dotyczące KSW 50.

KSW 50 z bonusem

Stawka minimalna to 20 PLN brutto. Dokładnie tyle wynosi też bonus promocyjny, który otrzymuje się w formie punktów FKP. Uwaga! Premii nie trzeba obracać, a więc od razu jest w pełni do dyspozycji typerów!

Brak konta w Fortunie nie musi być problemem, ponieważ rejestracja u tego bukmachera zajmuje parę chwil i nie wiąże się z obowiązkiem weryfikacji danych.

Aktualny kod promocyjny w Fortunie to „BETONLINE„. Podajemy go, a w zamian mamy bonus powitalny na start, czyli do 1000 zł za wpłatę i kilka innych ciekawych dodatków!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajwiększy bonus powitalny w Polsce. Betfan daje 3000 zł!
Następny artykuł200 PLN od STS na siatkarskie mistrzostwa Europy!
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.