Podstawy gry, które warto znać przed postawieniem pierwszego kuponu

Chciałbyś na początku lipca (czyli już za kilka dni) założyć (po raz pierwszy w życiu) własne konto bukmacherskie? A może wolisz obstawiać stacjonarnie? Opcji jest tutaj sporo. Sprawdź najpopularniejsze z nich. Dowiedz się także z naszego wpisu wiele newsów na temat najbardziej popularnych zakładów. O czym trzeba koniecznie wiedzieć przed postawieniem pierwszego kuponu solo albo akumulowanego?

Jak można obstawiać zakłady bukmacherskie?

Jest tutaj wiele rozmaitych opcji. Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu ludzie przeważnie obstawiali w punktach stacjonarnych. Były one zlokalizowane w rozmaitych miejscach na terenie Polski. Ta opcja istnieje do dzisiaj. Nie da się jednak ukryć, że niektóre firmy bukmacherskie powoli się z niej wycofują. Chodzi o to, że utrzymywanie lokali stacjonarnych nie zawsze jest bowiem rentowne. Interesuje Cię np. pełna lista oddziałów Totomix? Warto zaznaczyć, że kilka lat temu włodarze Totolotka zadecydowali o tym, że punkty naziemne będą zlikwidowane. Na razie nie zapowiada się, by ta decyzja miała ulec zmianie. Jeśli zatem chodzi o tego bukmachera, to możesz obstawiać jedynie w sieci. Do wyboru jest także gra dzięki aplikacjom mobilnym. Na naszym rynku jest kilka firm bukmacherskich, które są na tej płaszczyźnie szalenie uniwersalne. Chodzi o taki czynnik, że można u nich typować na trzy możliwe sposoby, czyli stacjonarnie, przez sieć oraz przy pomocy aplikacji mobilnej. W gronie takich mocno wszechstronnych podmiotów hazardowych na pewno znajdują się STS, Betfan, czy Fortuna.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Czym cechują się zakłady 1×2?

Jakie kupony można obstawiać w firmach bukmacherskich? Są to single (jedno wydarzenie), duble (dwa wydarzenia), triple (trzy wydarzenia) itd. Jeśli chodzi o dostępne dyscypliny, to opcji zasadniczo nie brakuje. Możesz bowiem zdecydować się na najbardziej popularne sporty oraz na takie, które na co dzień cieszą się o wiele mniejszym zainteresowaniem. Zdecydowałeś się na buka Betfan? Ta firma jest legalna i hojna. Nie wiesz, ile trwa weryfikacja konta w Betfan? Trudno jest to jednoznacznie określić. Na szczęście procedury są przeprowadzane bardzo szybko przez osoby z tego działu. Potem będziesz mógł zaś swobodnie obstawiać. Najbardziej popularne zakłady to 1×2. O co tutaj chodzi w praktyce? Np. takie opcje są oferowane przez buka Betfan na spotkania piłki nożnej. Jeśli uważasz, że gospodarze wygrają, to należy zagrać na 1. Remis to x, a wygrana gości to 2. Ewentualnie można zdecydować się na „podpórki” (1x, x2, 12).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jak można obliczyć swoją wygraną?

Nie ma tutaj nic skomplikowanego. Ewentualna wygrana może być zatem przez Ciebie dość szybko obliczona. W pierwszej kolejności musisz pomnożyć stawkę oraz kurs (albo kursy). Do obliczeń trzeba jeszcze dołożyć wskaźnik 0,88 (chodzi o podatki). Załóżmy, że postawiłeś za 10 PLN jeden mecz o kursie 2,00. Wówczas Twoja ewentualna wygrana wynosi 10 PLN x 2,00 x 0,88 = 17,6 PLN. Tyle w sumie trafi na Twoje konto, jeśli trafisz. W razie czego możesz zatem wygrać na czysto 7,6 PLN.

Poprzedni artykułJakie gry e-sportowe można obstawiać w Betfan?
Następny artykułJak wyciągnąć maksimum korzyści z promocji bukmacherskich?