Pod jakim adresem internetowym dostępna jest polska strona BetClic? Poznaj sprawdzone informacje w tej sprawie, które pozwolą ci na legalne obstawianie!

Polska strona BetClic
Polska strona legalnego bukmachera BetClic online

Betclic w Polsce 2019

Zakłady bukmacherskie BetClic działają w naszym kraju zupełnie legalnie. Licencja, na której bazuje, wystawiona została przez Ministerstwo Finansów spółce o nazwie BEM Operations Limited. Koncesja wydana została dokładnie 26 września 2018 roku, a jej numer to PS4.6831.11.2017.

Przypominamy, że gra w BetClic w Polsce jest legalna tylko i wyłącznie wtedy, gdy korzystamy ze strony przygotowanej dla graczy z naszego kraju. Nie możemy zatem wchodzić i logować się na domenę europejską, ponieważ znajdują się tam usługi nielegalne według naszych przepisów.

Legalny bukmacher BetClic dostępny jest pod adresem www.BetClic.pl. Wszystkie inne strony nie są związane z tą marką, a powstawać mogą głównie po to, by zmylić nieświadomych graczy.

Poniżej znajdziesz aktualny i aktywny kod promocyjny w Betclic PL. Możesz go wpisać przy rejestracji konta!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

BetClic licencja PL

Z racji tego, że polska licencja została marce BetClic przyznana, od momentu uzyskania zgody od resortu może działać na terytorium naszego kraju przez okres 6 lat. Potem – oczywiście – może przedłużyć pozwolenie na kolejny taki sam okres.

BetClic Polska oferuje nie tylko stronę internetową dla komputerów tradycyjnych, ale również wszelkiej maści witryny mobilne. Bukmacher na telefon to w przypadku aż dwie aplikacje oraz dobrze działająca wersja przenośna portalu WWW. Jakby tego było mało, obstawianie jest możliwe również na tablecie!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.