Pod jakim adresem internetowym dostępna jest polska strona BetClic? Poznaj sprawdzone informacje w tej sprawie, które pozwolą ci na legalne obstawianie!

Polska strona BetClic
Polska strona legalnego bukmachera BetClic online

Betclic w Polsce 2019

Zakłady bukmacherskie BetClic działają w naszym kraju zupełnie legalnie. Licencja, na której bazuje, wystawiona została przez Ministerstwo Finansów spółce o nazwie BEM Operations Limited. Koncesja wydana została dokładnie 26 września 2018 roku, a jej numer to PS4.6831.11.2017.

Przypominamy, że gra w BetClic w Polsce jest legalna tylko i wyłącznie wtedy, gdy korzystamy ze strony przygotowanej dla graczy z naszego kraju. Nie możemy zatem wchodzić i logować się na domenę europejską, ponieważ znajdują się tam usługi nielegalne według naszych przepisów.

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny 2019
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W chwili obecnej wszystkie próby wejścia na inną stronę Betclic, niż polska kończą się i tak przekierowaniem na zgodną z prawem domenę. Mimo wszystko, dobrze jest wiedzieć jaka jest oficjalna strona Betclic Polska.

Jak w Polsce obstawiać w Betclic?

Legalny bukmacher BetClic dostępny jest pod adresem www.BetClic.pl. Wszystkie inne strony nie są związane z tą marką, a powstawać mogą głównie po to, by zmylić nieświadomych graczy.

Trzeba pamiętać, że rejestracja na stronie Betclic jest darmowa podobne jak korzystanie z licznych promocji. Nikt nie może pobierać od graczy opłat za kody bonusowe i inne.

Poniżej znajdziesz aktualny i aktywny kod promocyjny w Betclic PL. Możesz go wpisać przy rejestracji konta!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

BetClic licencja PL

Z racji tego, że polska licencja została marce BetClic przyznana, od momentu uzyskania zgody od resortu może działać na terytorium naszego kraju przez okres 6 lat. Potem – oczywiście – może przedłużyć pozwolenie na kolejny taki sam okres.

betclic pl strona www
betclic pl strona www

BetClic Polska oferuje nie tylko stronę internetową dla komputerów tradycyjnych, ale również wszelkiej maści witryny mobilne. Bukmacher na telefon to w przypadku aż dwie aplikacje oraz dobrze działająca wersja przenośna portalu WWW. Jakby tego było mało, obstawianie jest możliwe również na tablecie!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.