Pod jakim adresem internetowym dostępna jest polska strona BetClic? Poznaj sprawdzone informacje w tej sprawie, które pozwolą ci na legalne obstawianie!

Polska strona BetClic
Polska strona BetClic

Betclic w Polsce 2020

Zakłady bukmacherskie BetClic działają w naszym kraju zupełnie legalnie. Licencja, na której bazuje, wystawiona została przez Ministerstwo Finansów spółce o nazwie BEM Operations Limited. Koncesja wydana została dokładnie 26 września 2018 roku, a jej numer to PS4.6831.11.2017.

Przypominamy, że gra w BetClic w Polsce jest legalna tylko i wyłącznie wtedy, gdy korzystamy ze strony przygotowanej dla graczy z naszego kraju. Nie możemy zatem wchodzić i logować się na domenę europejską, ponieważ znajdują się tam usługi nielegalne według naszych przepisów.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jaki jest adres prawidłowej strony internetowej? Bardzo łatwo go zapamiętać – to www.Betclic.pl!

W chwili obecnej wszystkie próby wejścia na inną stronę Betclic, niż polska kończą się i tak przekierowaniem na zgodną z prawem domenę. Mimo wszystko, dobrze jest wiedzieć jaka jest oficjalna strona Betclic Polska.

Trzeba – mimo wszystko – pamiętać, że zagraniczna wersja Betclic jest nielegalna i może prowadzić do wielu problemów z prawem.

Jak w Polsce obstawiać w Betclic?

Legalny bukmacher BetClic dostępny jest pod adresem www.BetClic.pl. Wszystkie inne strony nie są związane z tą marką, a powstawać mogą głównie po to, by zmylić nieświadomych graczy.

Trzeba pamiętać, że rejestracja na stronie Betclic jest darmowa podobne jak korzystanie z licznych promocji. Nikt nie może pobierać od graczy opłat za kody bonusowe i inne.

Poniżej znajdziesz aktualny i aktywny kod promocyjny w Betclic PL. Możesz go wpisać przy rejestracji konta!

Betclic jaki kod promocyjny?
Betclic jaki kod promocyjny?

Największy cashback w Polsce. BetClic daje 550 złotych na start!

Aż 550 złotych bonusu można otrzymać po założeniu darmowego konta typerskiego na stronie internetowej www.Betclic.pl. Gdyby była to premia za pierwszą wpłatę, na nikim nie robiłaby szczególnego wrażenia. Mowa tutaj jednak o cashbacku!

Betclic oferuje największy cashback w Polsce. Co to właściwie oznacza? Mowa o premii, którą odbiera się w formie zwrotu od przegranej w pierwszym kuponie po założeniu profilu typerskiego! Zwrot wynosi 100% wniesionej stawki, tak więc może to być 50, 100 czy właśnie 550 PLN!

Zwrot działa na bardzo prostej zasadzie, ale trzeba pamiętać o tym, że tylko przy pierwszym kuponie można go otrzymać. 550 złotych można zgarnąć jedynie z kodem promocyjnym KOD550 – jeżeli go nie podamy, będziemy mogli liczyć tylko i wyłącznie na standardową premię, która nie jest aż tyle warta!

Konto za darmo da się założyć z bonusem na www.Betclic.pl. Można to zrobić także na urządzeniach mobilnych, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, kiedy nie mamy czasu na długie przesiadywanie przed komputerem.

Betclic promocje bukmacherskie
Betclic promocje bukmacherskie

Jak postawić swój pierwszy kupon w BetClic?

Jeżeli nigdy wcześniej nie mieliście do czynienia z bukmacherką, możecie nie mieć pojęcia o tym, jak postawić pierwszy kupon w BetClic. Doskonale to rozumiemy i dlatego przygotowaliśmy specjalny poradnik wideo, który wszystko wyjaśnia.

W BetClic Polska można obstawiać na wiele dyscyplin sportowych, chociaż nikogo nie powinno dziwić to, że największym zainteresowaniem cieszy się piłka nożna. Właśnie na jej przykładzie wyjaśnimy, jak trzeba zagrać kupon na www.Betclic.pl.

Masz już konto w Betclic? Teraz sprawdzisz, jak zagrać swój pierwszy zakład online:

Tylko od ciebie zależy, czy postawisz na pewniaki, czy zdecydujesz się na bardziej ryzykowny typ. Jak to mówią, nie pije szampana ten, kto nie ryzykuje. W bukmacherce wiele osób wychodzi z podobnego założenia. A jak to będzie u was? 😉

BetClic licencja PL

Z racji tego, że polska licencja została marce BetClic przyznana, od momentu uzyskania zgody od resortu może działać na terytorium naszego kraju przez okres 6 lat. Potem – oczywiście – może przedłużyć pozwolenie na kolejny taki sam okres.

betclic pl strona www
betclic pl strona www

BetClic Polska oferuje nie tylko stronę internetową dla komputerów tradycyjnych, ale również wszelkiej maści witryny mobilne. Bukmacher na telefon to w przypadku aż dwie aplikacje oraz dobrze działająca wersja przenośna portalu WWW. Jakby tego było mało, obstawianie jest możliwe również na tablecie!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego obstawiamy online?
Następny artykułGranie przez telefon w Etoto
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.