Wprowadzenie do zakładów sportowych – jak zacząć swoją przygodę z bukmacherką?

Ponownie przychodzi Ci do głowy myśl, aby w końcu na poważnie zająć się zakładami bukmacherskimi? Jak je obstawiać? Gdzie się zarejestrować? Co warto typować, a czego należy unikać jak ognia? Pytań jest, jak widać, wiele, dlatego należy już teraz zacząć udzielać na nie odpowiedzi!

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie?

Dla Ciebie to nowość? Interesujesz się jednak sportem, dlatego chcesz spróbować swoich sił w ramach tej dziedziny? Coraz bardziej popularne jest typowanie przez sieć. Możesz grać nie tylko ze swojego domu, czy mieszkania. Dodatkowo nie ma problemu, by korzystać z aplikacji mobilnej i obstawiać poza aktualnym miejscem zamieszkania. Aby jednak grać efektywnie, trzeba na początek poznać kilka istotnych kwestii. Nie masz w sumie zielonego pojęcia, czym są kursy bukmacherskie? Na szczęście ta sprawa nie jest skomplikowana. Warto wiedzieć, że każda firma bukmacherska wystawia rozmaite notowania na poszczególne wydarzenia. Są to właśnie kursy bukmacherskie. W ofercie mamy zakłady podstawowe oraz dodatkowe. Przede wszystkim chcesz typować tenis ziemny? Załóżmy, że zostały wystawione kursy 1,70 i 2,10. Im niższe notowanie, tym dany zawodnik ma większe szanse na odniesienie zwycięstwa. Tyle teorii. W praktyce często wygląda to inaczej. Chodzi bowiem o to, że nie zawsze faworyci okazują się rzeczywistymi triumfatorami. Aby natomiast obstawić coś online, należy kliknąć w konkretny kurs i określić stawkę. Następnie musisz zatwierdzić kupon. I to wszystko.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jaki podmiot hazardowy wybrać na start?

Bardzo polecaną firmą bukmacherską jest STS. Co na pewno warto wiedzieć na temat tego numeru jeden na rynku zakładów wzajemnych (na terenie naszego kraju)? STS działa w 100% legalnie. Możesz obstawiać wydarzenia w punktach stacjonarnych. Coraz więcej osób preferuje jednak typowanie przez internet. Jeśli zarejestrujesz własne konto, to będziesz mógł obstawiać ze swojego domu lub mieszkania. Wykonałeś to zadanie? Masz obecnie kilka pytań? M.in. nie wiesz, do czego służy zakładka moje konto w STS? Możesz tam np. sprawdzać zagrane kupony oraz osiągane przez Ciebie wyniki itp. Znajduje się tam wiele przydatnych informacji na temat Twojej gry i nie tylko. Zawsze, jak masz jakieś wątpliwości, to możesz zaś skorzystać z pomocy osób, które pracują w Dziale Obsługi Klienta. Nigdy nie zostaniesz sam ze swoimi kłopotami. Należy podkreślić, że ta firma bukmacherska jest nie tylko legalna. Dodatkowo można ją określić jako „hojna”. Wszak bonus na start to zdublowanie depozytu do 1200 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Typuj single, omijaj szerokim łukiem taśmy

Co najbardziej jest rentowne w kontekście typowania? Chodzi na pewno o single. Są to zaś kupony, które zasadniczo składają się tylko z jednego wydarzenia. Dzięki temu możesz je natomiast dokładnie sprawdzić; od deski do deski. Poza tym ta czynność nie będzie dla Ciebie zbyt czasochłonna. Czego zaś warto unikać? Chodzi na pewno o typowanie tak zwanych taśm, czyli kuponów, na których niektórzy umieszczają nawet… kilkadziesiąt rozmaitych typów.

Poprzedni artykułBetfan – jakie opinie o tym bukmacherze mają gracze?
Następny artykułJakie gry e-sportowe można obstawiać w Betfan?