Interesują cię zakłady na skoki narciarskie? Możesz sprawdzić, w jaki sposób je obstawiać, by w razie przegranej nie stracić żadnych środków. Tak, jest to jak najbardziej możliwe!

Zakłady na skoki narciarskie ze zwrotem 40 PLN!
Zakłady na skoki narciarskie ze zwrotem 40 PLN!

Wszystko to za sprawą legalnego bukmachera Totalbet. To właśnie dla graczy tej marki przygotowano promocję z cashbackiem na skoki narciarskie. Zasady są bardzo proste, dlatego nikt nie powinien mieć najmniejszych problemów, by dowiedzieć się, jak odebrać zwrot!

Aby skorzystać z promocji, wystarczy zagrać kupon za dokładnie 40 PLN, w którym postawi się na skoki narciarskie, a dokładnie na konkurs Pucharu Świata w Wiśle.

W ofercie bierze się pod uwagę zarówno AKO, jak i SOLO. Co bardzo istotne, wszystkie typy w kuponie muszą być rozliczone do dnia 18 listopada 2018 do godziny 23.59. Jeżeli którykolwiek z warunków nie zostanie spełniony, gracz nie będzie mógł ubiegać się o zwrot.

Dodatkowe pieniądze przyznawane są w kwocie wynoszącej równe 40 PLN. Cashback znajdziecie w saldzie bonusowym dostępnym tuż obok konta głównego.

PZBUK kod bonusowy 2019

Obstawianie skoków narciarskich to naprawdę świetna sprawa, ale nie zawsze łatwo jest wytypować zwycięzców. Jeżeli boicie się porażki, z pewnością propozycja Totalbet przypadnie wam do gustu!

A co jeżeli nie jesteście jeszcze zarejestrowani u legalnego bukmachera Totalbet? Rejestracji możecie dokonać w każde wolnej chwili. Wystarczy wejść na www.Totalbet.pl i wypełnić specjalny formularz online!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek Wirtualne Sporty
Następny artykułJak obstawia się mecze przez internet?
Jakby nie patrzeć bukmacherka to przede wszystkim moja pasja, a nie sposób na zarobek. Gram głównie dla zabawy, co nie znaczy, że nie traktuję obstawiania poważnie. Mój konik to NBA oraz hokej w różnych krajach.